Wokół Cadair Idris

Wokół Cadair Idris

Polecamy:

Cadair Idris [Galeria]Cadair Idris – Leżący w południowo-zachodnim rogu Parku Narodowego Snowdonii masyw Cadair Idris, zdecydowanie zasługuje na miano drugiej najpopularniejszej góry parku. W galerii zdjęcia z dwóch wejść (w tym jednego nie do końca udanego).


Mach Loop (czy leci z nami pilot?)Mach Loop (czy leci z nami pilot?) – Pętla Mach Loop to raj dla planespotterów, którzy na tle zapierających dech krajobrazów, podziwiać mogą akrobacje wojskowych odrzutowców i potężnych transportowców trenujących manewry na niskim pułapie. Dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Cregennan Lakes - skarb ukryty w cieniu Cadair IdrisCregennan Lakes-skarb ukryty w cieniu Cadair IdrisLlynnoedd Cregennan lepiej (nie)znane jako Cregennan Lakes, to jeden z najpilniej strzeżonych sekretów Snowdonii. O leżących u podnóża masywu Cadair Idris jeziorach, otoczonych prehistorycznymi kamieniami i oferujących olśniewające widoki na… wybrzeże, mało kto słyszał. I słusznie. My zdradzimy wam tę tajemnicę po znajomości. Ale… sza!


Wkrótce:

Centrum Technologii Alternatywnych (CAT) w CorrisCentrum Technologii Alternatywnych (CAT) w Corris, powstało z połączenia utopijnej, hippisowskiej wizji lepszego świata, z najnowszymi trendami technologicznymi w dziedzinie odnawialnych źródeł energii i niekonwencjonalnych metod budowlanych. To miejsce, w którym odnajdą się zarówno nawiedzeni new-age’owcy jak i inżynieryjne nerdy.

Advertisement

Twoim zdaniem

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Twój przewodnik po Walii i angielsko-walijskim Pograniczu

%d bloggers like this: